پاورپوپوینت پرزی چیست؟

پاورپوپوینت پرزی چیست؟

پریزی یک ابزار مبتنی بر وب برای ایجاد پاورپوینت ارائه است (به اختصار prezis گفته می شود). این شبیه به سایر نرم افزارهای ارائه مانند مایکروسافت پاورپوینت است ، اما برخی از ویژگی های منحصر به فرد را ارائه می دهد که آن را جایگزین خوبی می کند. در سالهای اخیر ، این امر در مدارس، دانشگاه ها و مشاغل رواج یافته است. اگر به دنبال ایجاد پاورپوینت هستید که کمی جذاب تر باشد ، Prezi به کمک شما خواهد آمد.

 

پاورپوینت پرزی

 

 

تفاوت پرزی با پاورپوینت در چیست؟

 

 پاورپوینت ساز پرزی کار طراحی قالب های واکنشگرا را ساده تر کرده است و دلیل محبوبت اش در همین است اما در نرم افزار پاورپوینت شرکت مایکروستفت یک قالب واکنشگرا با زحمت زیادتری تولید میگردد. همانطور که در تصویر بالا مشاهده میکنید متحرک سازی عناصر به راحتی صورت گرفته است و با چند کلیلک ساده میتوانید تم پاورپوینت زیبا خود را بسازید.

یکی دیگر از دلایل عالی استفاده از Prezi این است که به طور کامل از طریق مرورگر وب شما اجرا می شود ، بدین معنی که مشکلات سازگاری کمتر از برنامه های دیگر مانند پاورپوینت وجود خواهد داشت. مهم نیست که رایانه ای که در آن مشاهده می کنید ، همیشه یکسان باشد.

 

مشکلات پرزی برای ما

 

مهمترین مشکل پرزی برای ما ایرانی ها پولی بودن این پلتفرم است. همانطور که میدانید خرید اشتراک پلتفرم های خارج از کشور برای ما بسیار مشکل و پرهزینه است. قطعا برای یک دانشجو یا فردی که قصد تهیه یک پاورپوینت پرزی دارد ، 25 دلار در ماه هزینه گزافی خواهد بود. شما میتوانید با هزینه خیلی پایینتر پاورپوینت خود را برون سپاری نمایید.

Date

02 بهمن 1393

Categories

پاورپوینت پرزی

درباره ما

پاورموم متشکل شده از یک تیم 10 نفره ثابت و 15 نفر به صورت فرینلنسر در آن عضو اند که بسته به توانایی ها ، پروژه های پاورپوینت انجام میدهند. این فعالیت ها به صورت تخصصی می باشد و هر فرد در زمینه خاصی فعالیت دارد. آنهایی که تحصیلات تکمیلی دارند در زمینه تهیه پاورپیونت پایان نامه و مشابها افراد دیگر در زمینه های پاورپوینت کلاسی سازمانی و تجاری فعالیت میکنند. پاورموم آماده است تا سفارش شما را با بالاترین سطح کیفیت و سرعت تکمیل نماید. کافی است یکبار سفارش دهید.