طراحی پاورپوینت پرزی در پاورموم

طراحی پاورپوینت پرزی در پاورموم

 

همانطور که در مطلب پاورپوینت پرزی چیست گفته بودیم،  هزینه طراحی پاورپوینت در پرزی مقرون به صرفه نیست و اساساً خرید اشتراک یک ماهه توجیح اقتصادی ندارد و تمام افراد ساخت پاورپوینت پرزی را به موسسات واگذار میکنند که نهایت صاحب یک پاورپوینت زیبا با هزینه کمتر خواهند شد.

 

ما در موسسه پاورموم، پاورپوینت پرزی را به دو شکل طراحی میکنیم.

روش اول : استفاده از پلتفرم پرزی

پاورموم از اشتراک های سالانه این پلتفرم استفاده میکند و برای افرادی که درخواست پرزی دارند ما برایشان طراحی میکنیم.

 

روش دوم : طراحی به سبک پرزی با نرم افزار ماکروسافت

از انجایی پلتفرم پرزی دارای معایبی است اغلب مشتریان درخواست طراحی پاورپوینت به سبک پرزی با نرم افزار ماکروسافت پاورپوینت را دارند. مزیت این روش این است که فایل پاورپوینت در تمام ویندوز ها و اسمارت فون ها قابلیت اجرایی و نمایش دارد.

پاورموم با بهره گیری از بالاترین دانش روز در زمینه طراحی قالب و تم پاورپوینت این امکان را فراهم اورده است که ایرانیان بتوانند یک پاورپوینت پرزی را با هزینه بسیار پایینتر از پلتفرم اصلی داشته باشند و در جلسات ارایه دهند. به زبان ساده تر ما پرزی را بومی سازی کرده ایم و مشابه قالب های پرزی با پاورپوینت طراحی میکنیم.

Date

02 بهمن 1393

Categories

پاورپوینت پرزی

درباره ما

پاورموم متشکل شده از یک تیم 10 نفره ثابت و 15 نفر به صورت فرینلنسر در آن عضو اند که بسته به توانایی ها ، پروژه های پاورپوینت انجام میدهند. این فعالیت ها به صورت تخصصی می باشد و هر فرد در زمینه خاصی فعالیت دارد. آنهایی که تحصیلات تکمیلی دارند در زمینه تهیه پاورپیونت پایان نامه و مشابها افراد دیگر در زمینه های پاورپوینت کلاسی سازمانی و تجاری فعالیت میکنند. پاورموم آماده است تا سفارش شما را با بالاترین سطح کیفیت و سرعت تکمیل نماید. کافی است یکبار سفارش دهید.